معاون استاندار آذربایجان شرقی از برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه مرند و جلفا با همکاری ۵ هزار و ۱۴۰ نفر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند : داود گرشاسبی، امروز در گفتگو با خبرنگاران ابراز داشت: بعد از اعلام آغاز روند ثبت نام از کاندیداها توسط وزارت کشور در مرکز حوزه انتخابیه مرند و جلفا، هیأت اجرایی شهرستان پس از رأی گیری شروع به کار کرد.

فرماندار ویژه مرند افزود: در طول مدت ثبت نام از کاندیداها تعداد ۷۱ ثبت نام کرده بودند که از این تعداد تاکنون ۱۷ نامزد در حال رقابت هستند که تعداد ۱ نفر آنها خانم است.

گرشاسبی با اشاره به تعداد شعبات مرکز انتخابیه مرند و جلفا در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تعداد ۲۵۷ شعبه در نظر گرفته شده که از این تعداد ۱۷۹ شعبه در شهرستان مرند و ۷۸ شعبه در شهرستان جلفا داریم.

رئیس مرکز حوزه انتخابیه مرند و جلفا در ادامه سخنان خود با اشاره به استقبال مردم برای همکاری در امر برگزاری انتخابات گفت: تعداد ۵ هزار و ۱۴۰ نفر در دوم اسفند ماه آماده همکاری برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند.

وی ادامه داد: برای روند برگزاری انتخابات در هر صندوق اخذ رأی تعداد ۱۷ و یا در برخی شعب تعداد ۱۸ نفر در نظر گرفته شده است.

معاون استاندار آذربایجان شرقی ضمن دعوت از مردم برای حضور بی سابقه و پرشور در پای صندوق‌های رأی تاکید کرد: باید برای تأمین منافع کشور و اسلام همه با هم در پای صندوق‌های رأی با شور و قدرت تمام حاضر شویم و با قدرت تمام به دنیا نشان دهیم ما به دنبال منافع ملی کشور و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستیم.

گفتنی است، انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲ اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود، از حوزه انتخابیه مرند و جلفا یک نفر به بهارستان راه پیدا می‌کند.