سخنگوی اورژانس آذربایجان‌شرقی گفت: ۸ نفر در محورهای مواصلاتی شهرستان مرند در کم‌تر از یک ساعت، مصدوم شدند. به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند : «وحید شادی‌نیا» در تشریح این خبر اظهار کرد: ساعت ۱۷:۵۲، عصر دیروز (سه‌شنبه ۱۱ دی‌ماه)، برخورد یک دستگاه تریلر با سه خودروی سواری، حوالی پادگان شهرستان مرند، ۶ […]

تصادف

سخنگوی اورژانس آذربایجان‌شرقی گفت: ۸ نفر در محورهای مواصلاتی شهرستان مرند در کم‌تر از یک ساعت، مصدوم شدند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند : «وحید شادی‌نیا» در تشریح این خبر اظهار کرد: ساعت ۱۷:۵۲، عصر دیروز (سه‌شنبه ۱۱ دی‌ماه)، برخورد یک دستگاه تریلر با سه خودروی سواری، حوالی پادگان شهرستان مرند، ۶ مصدوم برجا گذاشت.

وی خاطرنشان کرد: مصدومان توسط اورژانس به بیمارستان آیت‌الله کوه کمری مرند انتقال یافتند.

سخنگوی اورژانس آذربایجان‌شرقی در ادامه از برخورد یک دستگاه تریلر با چند خودروی سواری در محور «مرند – خوی» خبر داد و گفت: در این حادثه نیز ۳ نفر، جان خود را از دست دادند.

شادی‌نیا افزود: دو مصدوم حادثه توسط اورژانس قرخلار به بیمارستان منتقل شدند.

این حادثه موجب آتش گرفتن خودروها شده بود که این حریق با تلاش آتش‌نشانان، اطفاء شد.

حبرتکمیلی …..

در ساعت ۱۷/۴۹ روز سه شنبه شنبه ۱۱ دی ماه ۹۷ پایگاه امداد و نجات جاده ای پیام جمعیت هلال احمر شهرستان مرند توسط اورژانس در جریان تصادف مرگبار چندین دستگاه خودرو ( دنگ فنگ ، پرشیا ، نیسان ، پراید ، تیبا ) در جاده مرند – خوی قرار میگیرند که در گزارش اولیه اعلام شده که تعدادی از خودروها بعد از برخورد دچار حریق شدن و احتمال محبوس شدن مصدوم در خودروها دارد که بلافاصله تیم تخصصی جاده ای جهت رها سازی با خودروی نجات به محل حادثه اعزام و آتش سوزی خودروها توسط آتشنشانی اطفاء شده بود و با استفاده از ست نجات سبک یکی از فوتی رها سازی و دیگری که از ماشین پرت شده بود داخل کیسه جسد گذاشته شده و تحویل آمبولانس شهرداری مرند گردید.

بنابراین گزارش در این حادثه دلخراش و جانسوز یک نفر مصدوم و سه نفر کشته شدند و بصورت فجیع در میان شعله های سرکش آتش خودروها سوخته بودند

در حادثه دیگر که همان موقع در سه راهی پادگان مرند – بطرف خوی روی داده بود بین چندین خودرو ۶ نفر مصدوم شدند که علت حادثه ترمز بریدن تریلر بود.