به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند علی نواداد ظهر روز گذشته در مراسم معارفه مدیرکل جدید صدا و سیمای آذربایجان‌شرقی و تودیع خود با اشاره به فعالیت خود در سمت مدیریت صدا و سیمای آذربایجان‌شرقی موفقیت‌های حاصله را مرهون تلاش‌های همه کارکنان صدا و سیمای آذربایجان‌شرقی دانست. مدیرکل سابق صدا و سیمای آذربایجان‌شرقی بر وجود […]

به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند علی نواداد ظهر روز گذشته در مراسم معارفه مدیرکل جدید صدا و سیمای آذربایجان‌شرقی و تودیع خود با اشاره به فعالیت خود در سمت مدیریت صدا و سیمای آذربایجان‌شرقی موفقیت‌های حاصله را مرهون تلاش‌های همه کارکنان صدا و سیمای آذربایجان‌شرقی دانست.

elPress139401180926281428382588ir3_414x310

مدیرکل سابق صدا و سیمای آذربایجان‌شرقی بر وجود نواقص در عرصه فعالیت مدیریتی زمان خود تاکید کرد و این نواقص را ناشی از عملکرد خود دانست.

وی اظهار امیدواری کرد در سالی که به نام همزبانی دولت و ملت نامگذاری شده است، شاهد همراهی بیشتر مسئولان و مردم در تحقق موفقیت‌های بیشتر باشیم.

نواداد با تقدیر از اعتماد ریاست سابق سازمان صدا و سیما به خود برای ریاست فعلی نیز آرزوی موفقیت کرد.

مدیرکل سابق صدا و سیمای آذربایجان‌شرقی گفت: از همه کسانی که به نوعی از من در دوران مدیریتی آزرده شده‌اند، حلالیت می‌طلبم و همه را نیز حلال می‌کنم.

مدیرکل سابق صدا و سیمای آذربایجان شرقی از ارائه گزارش دوران مدیریت ۸ ساله خود خودداری و به جای آن فیلمی از عملکرد مدیریتی نواداد پخش شد.

گزارش فارس حاکی است که سیدمحسن لطیفی به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز آذربایجان ‌شرقی منصوب شد.

علی نواداد بعد از هشت سال مسئولیت مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان ‌شرقی،روز گذشته مسؤلیت خود را به  سید محسن لطیفی واگذار کرد.

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان‌شرقی در تالار جام جم با حضور موسوی‌مقدم معاون امور مجلس و استان‌های سازمان صدا و سیما برگزار شد.

لطیفی

سیدمحسن لطیفی متولد ۱۳۵۳ از مدیران متعهد سازمان صدا و سیمای مرکز آذربایجان ‌شرقی است که دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی است.

لطیفی از سال ۸۶ تا به امروز مسئولیت بسیج صدا و سیمای آذربایجان‌شرقی را بر عهده داشت.

شروع دوره مدیریتی وی که از جمله مدیران جوان صداوسیمای استان می باشد، از سال ۸۶ و به عنوان مدیر باشگاه خبرنگاران جوان بوده که بعدا مدیر تولید سیما و از سال ۹۰ تاکنون در سمت معاون سیما مشغول بکار بوده است.

توجه بیشتر به ذائقه مخاطبین، نوآوری و خلاقیت در استفاده از ظرافت های هنری، روشنگری و کنکاش در معضلات و چالشهای موجود در استان، فرهنگ سازی و اشاعه الگوی اسلامی و ایرانی و تحقق دقیق و کامل رهنمودها و سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری از جمله انتظارات فراروی مدیریت جدید صداوسیما در استان می باشد که امید است در سایه همت مضاعف و نگاه بهتر مدیران و همکاران این مجموعه استراتژیک و بزرگ، جامه عمل بپوشد.