به ارزش 250 میلیون تومان 23 هزار بسته کاغذ احتکار شده در مرند کشف شد فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مرند از کشف مقادیر زیادی کاغذ احتکار شده در مرند خبر داد و گفت: بیش از 23 هزار بسته کاغذ احتکار شده به ارزش 250 میلیون تومان از زیر زمین مسکونی در این شهرستان کشف شد.   […]

به ارزش 250 میلیون تومان

23 هزار بسته کاغذ احتکار شده در مرند کشف شد

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مرند از کشف مقادیر زیادی کاغذ احتکار شده در مرند خبر داد و گفت: بیش از 23 هزار بسته کاغذ احتکار شده به ارزش 250 میلیون تومان از زیر زمین مسکونی در این شهرستان کشف شد.

 

به گزارش خبرنگار ما از مرندسرهنگ نوروزی اظهار کرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان مرند بعد از کسب خبر مبنی بر دپو مقادیر زیادی نوشت افزار توسط یک نفر به نام «م ـ ب» اهل و ساکن مرند موضوع را در دستور کار خود قرار داده و اقدامات لازم را در خصوص شناسایی محل دپو و کشف آن معمول کردند.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه محل دپوی مورد نظر کاملا شناسایی شده بود، عوامل انتظامی با هماهنگی مقام قضایی به همراه ماموران اداره بازرگانی به درب منزل نامبرده مراجعه و پس از ابلاغ موضوع و تفهیم اتهام منزل مسکونی وی را مورد بازرسی قرار داده و مقدار 23 هزار و 35 بسته کاغذ احتکار شده به ارزش تقریبی 250 میلیون تومان از زیر زمین منزل مسکونی وی کشف و ضبط و محل دپو پلمب شد.

فرمانده انیروی انتظامی مرند گفت: متاسفانه عده‌ای با فرصت طلبی و سودجویی، کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم را احتکار کرده و بعد از مدتی با قیمت بالا برای مردم عرضه می‌کنند.

نوروزی  تصریح کرد: احتکار کالا از نظر قانون جرم بوده و مجازات سنگینی در بر دارد و پلیس در راستای ایجاد امنیت اقتصادی و تامین آرامش و رفاه مردم با چنین افرادی قاطعانه برخورد قانونی خواهد کرد