اجرای این پروژه یک کار جمعی است  و باید تمام توان خود را بر اجرای صد در صدی پروژه بکار ببریم تلاش بر آن داریم تا شیرینی پروژه در کام مردم باشد

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :داود  گرشاسبی  به همراه  حجت الاسلام والمسلمین  نعمت زاده مرند، حجت الاسلام هادوی  امام جمعه  یامچی ، فرماندهان نیرو های نظامی و انتظامی ،رئیس دادگستری و جمعی از روسای دستگاه های ذیربط از طرح آبرسانی دشت یکانات  واقع در بخش  یامچی بازدید کردند .

در این بازدید گرشاسبی ضمن تبریک پیشاپیش عید نوروز به همه مجموعه و تقدیر از حمات آنها بیان داشت: پروژه آبرسانی دشت یکانات پروژه بزرگی است و از عنایات مقام معظم رهبری برای استانهای مرزی در جهت تامین آب و مهار آبهای مرزی می باشد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مرند ابراز داشت : با احتساب دلار ۴۲۰۰ ، برای این پروژه بزرگ  تاکنون مبلغ بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است و برای تکمیل آن با وضعیت فعلی نیاز به اعتبار هزار و دویست میلیارد تومان می باشد . اظهار امیدواری کرد با تکمیل این پروژه برای شهرهای مرند و روستاها وحتی تبریز هم آبرسانی صورت خواهد گرفت .

گرشاسبی در ادامه بابیان اینکه  :اجرای این پروژه یک کار جمعی است  و باید تمام توان خود را بر اجرای صد در صدی پروژه بکار ببریم. افزود تلاش بر آن داریم تا شیرینی پروژه در کام مردم باشد و در آینده با برکت وجود آب در شهرستان شاهد پویایی در اقتصاد ، صنعت ، کشاورزی و ایجاد اشتغال پایدار را خواهیم  شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان عنوان داشت: در جنگ اقتصادی و تحریم قرار داریم ولی با این وضعیت توانسته ایم هزینه بالایی برای اجرای پروژه بدهیم که از جمله آن فقط برای ایجاد کانالها و لوله و… این پروژه ۶۰ میلیارد تومان هزینه شده است که در سایه عنایات مقام معظم رهبری و خون شهدای گرانقدر است.