همزمان با گرامیداشت سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر، جایگاه شهید اصولی مرند بعنوان یکصدو شصت و سومین جایگاه عرضه مواد نفتی منطقه آذربایجان شرقی بهره برداری و در مدار سوخت رسانی قرار گرفت.

به گزارش  پایگاه خبری اخبار به روز مرند : به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، ابوالفضل روح اللهی مدیر منطقه، با اشاره به مقاومت و ایثار رزمندگان دلیر و شهدای والامقام در خلق حماسه جاوید سوم خرداد و آرزوی بهره مندی از فیض بی کران لیالی قدر، از بهره برداری جایگاه شهید اصولی مرند خبر داد و گفت: این جایگاه بعنوان یکصدو شصت و سومین جایگاه عرضه مواد نفتی منطقه آذربایجان شرقی با سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث و آماده ارائه خدمات سوخت رسانی به مردم شریف منطقه می باشد.
ابوالفضل روح اللهی درادامه افزود: جایگاه شهید اصولی دارای سه سکوی بنزین و نفتگاز و تعداد دو تلمبه دو نازله  بنزین و دو تلمبه دو نازله  نفتگاز با ظرفیت مخازن بنزین به مقدار ۱۲۰ هزار لیتر و نفتگاز به مقدار ۶۰ هزار لیتر در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ مترمربع و باسرمایه ای بالغ بر چهل میلیارد ریال در شهر یامچی مرند احداث گردیده است.
وی یادآورشد،با بهره برداری از این جایگاه علاوه بر ارائه خدمات مطلوب سوخت رسانی به مسافران و شهروندان محترم، برای چهار نفر به طور مستقیم اشتغالزایی انجام گرفته است.